neděle 31. prosince 2017

Hurá sketch! prosinec

Dnes končí rok 2017 a já jsem konečně vyfotila poslední stránku do soutěže Hurá sketch podle předlohy na prosinec. Až na jeden případ (pokud si dobře vzpomínám), jsem všechna kola zvládla v termínu. Projekt mě baví, jsou to obvykle jediné třicítkové stránky, které za rok udělám. Tedy od té doby, co skončila komunita na stránkách scrapbook.cz. Občas udělám pár mixed media art stránek, ale ani v daném klubu na Fléru to moc nežije.

Rok 2017 jsem věnovala sama sobě. Na začátku roku jsem byla hodně unavená, hodně se toho dělo a nějak nebyl čas myslet sama na sebe. Tak jsem si rok 2017 věnovala alespoň v Hurá sketchi. No, to jsem si naběhla. Nerada se totiž fotím. A někdy najít vhodné fotky, aby jejich počet odpovídal předloze, to byla největší výzva celé soutěže. Ale což. Už je tu poslední stránka s mými fotkami a já se těším na další rok. Dali jsme zatím vyvolat nové fotky a je tam spousta krásných, které čekají na použití.

 
Vrtbovská zahrada je nádherná zahrada uprostřed centra Prahy, o které se moc neví. Já jsem tam strávila báječný čas s kamarádkou Fidulou a o něco později jsem tam vzala i svou rodinu. Sice se platí vstupné, ale ten klid, ta nádhera, ten výhled - to stojí za to.
 
Předloha na prosinec vypadala takto
 
Díky za nakouknutí,
IlonaK2

Žádné komentáře:

Okomentovat