středa 21. února 2018

FUSION - Spring Wreath

Předloha pro těchto 14 dní na stránkách Fusion přinesla velmi krásnou předlohu. Musím říct, že mě nadchla, nešla mi z hlavy a pořád jsem přemýšlela, jak to pojmout. Se sketchem mi to moc dohromady nešlo, ale držet se obrázku? To jo.

 
 
Klíčový pro mě byl věneček. Chtěla jsem ho vyrobit co nejvěrněji. Zkoušela jsem vyřezat větvičky, ale bylo by jich potřeba hrozně moc. Pak jsem obalila kroužek z papíru jutovým provázkem. Nelíbilo se mi to. Nakonec mě napadlo použít šablonu načmáraných proužků (viz obrázek s materiálem). Vysekla jsem si jich několik, abych je mohla vrstvit. Otupovala jsem je různými inkousty. Spodní tmavší, horní světlejší. Pak jsem si jemně růžových papírů vysekala raznicí kytičky. I ty jsem inkousty dobarvila, navrstvila a slepila. Doprostřed jsem nalepila kamínek. Lístečky jsou ze šablon větviček s lístky, které jsem různě rozstříhala a lehce dotupovala zeleným inkoustem. Pak už jen štítek s narozeninovým přáním a bylo hotovo. Přesto že přání nevypadá nijak složitě, jsou za ním hodiny práce, hlavně s kytičkami.

 
Zde je vidět použitý materiál: obyčejné inkousty na kytičky, distress inkousty na věneček, jedno z koleček použitých pro vrstvený věneček, perličky, kytičky. Jsem moc ráda, když pomocí inkoustu a vrstvení z obyčejných placatých papírových kytiček vytvořím zajímavé dekorace.
 
= = = = = = = = = = = =
First of all, I would like to apologize for my English. However, I was asked to add button for translation. I learned English, so it is a great challenge to write the tutorial in English. J
For this card I focused on the wreath. It was the key element. I wanted to make it as realistic as possible. I tried a wreath from branches, but I would have need too many. Then I tried to wrap up a paper ring with a Yuta string. But I didn’t like it. Then I realised that I had a cutting dies of a circle. I made more of them and distressed them with different shadows of brown. The lowest with dark ink, the middle one with lighter and I glued them together. I own simple punches for petals in different sizes. I cut petals in a light pink colour and distressed them with orange and pink, made layers and shaped them. I used half pearls to finish it. I cut also green leaves and distressed them with green ink. I added few small brown branches for the wreath. And that’s it, actually. J Sounds simple, doesn’t it? I know, but it took hours to prepare all the flowers.
 
= = = = = = = = = = = =
 
A předloha je zde:
Moc díky za nakouknutí a držte mi palce! :)
IlonaK2

6 komentářů:

  1. Your wreath is gorgeous against the woodgrain! Glad you joined us at Fusion!

    OdpovědětVymazat
  2. Absolutely beautiful! Add a translate button... I would so love to see how you made this card!

    OdpovědětVymazat
  3. Dear Elis, thank you very much. I have added tutorial in English. I learned English, so it is a great challenge. However, excuse all mistakes. :-)

    OdpovědětVymazat