pátek 1. dubna 2016

Tvořivé setkání v Úpici se vydařilo

Mise splněna. :-) Cílem tvořivého setkání v Úpici byl relax a to se povedlo. Sešlo se nás 8, já jsem byla devátá. Pracovního místa bylo tak akorát, víc lidí se asi nevejde. Na začátku jsem se představila, vysvětlila, co je scrapbooking, cardmaking  a jaké materiály a techniky známe. Připravila jsem sketche a vystavila svá přáníčka pro inspiraci. Zkusili jsme si blending a ukázala jsem techniku horkého embossu, na který teda nedošlo asi z časových důvodů. Třeba příště. :-) A pak už se tvořilo. Během tvoření jsme si ještě ukázali, jak z obyčejného výseku vyrobit 3D kytičku. Měla jsem štěstí, že se sešly jen tvořivé a šikovné ženy, protože mi chyběla moje pravá ruka Verunka.

Zde si zkoušíme techniku blending. Ukázala jsem na Verunčině perfektní záložce se sovičkou, jak se dají odstíny míchat. Také jsme si techniku vyzkoušeli na embosované kartě.
 
Někdo pracuje klidně, někdo neposedí. :)

Jsem ráda, že jsem se zásobila distress inkousty. Ještě dokoupím. :) 

Tady ukazuji techniku horkého embossu. K mé smůle nebyla v dosahu zásuvka, to je moc velká škoda. Trošku jsem se naběhala.

A pak už se tvořilo. Vzadu vidíte i jednoho mladého muže, který sice dlouho odolával, ale nakonec si taky trošku hrál. :-)

Většina tvořících žen zvolila kraft základ papíru.

U stolu nás bylo tak akorát. Víc by se nás vešlo stěží. Pomoc potřebovaly ženy minimální. Sem tam jsem donesla vhodnou barvu perliček nebo kytiček, ale jinak jsem jen chodila chválit.

Všude kolem byl scrapbookový materiál: na oknech, na lavicích, na židlích....

Káťa byla tak hodná, že zdokumentovala celou akci a fotoaparát mi pak půjčila. Díky Káťo. :-)
Sama se pustila do základů různých alb. Byla již na tvořivém setkání dívčí skupinky, které proběhlo u nás v obýváku. Protože jsem měla docela fofry, našla jsem svůj návod na mini album z jednoho listu papíru na blogu u Katky na mobilu, ten jsem přes Káťu postavila a byla samostatná jednotka. :-)

Pohled do celé klubovny sboru CB.

Bylo to fajn.
 
Dále už bez komentáře některé z výtvorů přítomných žen i mladého muže. Sešla se opravdu šikovná skupinka, která mi udělala radost.  
  
Jsme moc vděčná za plynulý průběh setkání a radost z tvoření. Děkuji také za všechny milé komentáře a maily, které jsem dostala i po tvořivém setkání. Děkuji taky Páje za organizaci.
 
IlonaK2
 
Více fotek z akce najdete zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat