neděle 26. dubna 2015

My botanic garden - Tvoření plné relaxace

Tvoření přáníček může mít kromě tvoření podle předloh, objednávek a zadání soutěží další rozměr: relaxace. Ano, mělo by to tak být pokaždé, ale někdy se popasovat s objednávkou či zadáním soutěže není úplně jednoduché a někdy je to čistý stres. Stres a výzva. Někdy spíš výzva a někdy vzteky vystříknu jak švestkový knedlík. Občas si nejsem jistá, jak přání zadavatel přijme, a dělám raději více variant. Dvě, tři, čtyři, však on se zbytek využije jindy.
Pak ale dostanu do ruky novou sadu papírů a ta je pro mě naprosto novým zdrojem inspirace a já tvořím a tvořím a tvořím. Je to jako když ze suché země vytryskne pramen vody. Tak nečekané a tak radostné. :-) Podobně na mě působí nová sada papírů My Botanic Garden od Studio Light.


Už jsem to zmínila několikrát: jsem spíše minimalista. Jenže s touhle sadou to nejde jinak. Se skleničkou vína nebo hrnkem čaje přikládám k papíru krajky, stuhy, kytičky. Tvořím lehce a jinak než jindy. V jakémsi vytržení. :-)

Dostala jsem se do relaxační nálady, asi jako kdybyste chtěli a směli strávit jedno odpoledne na čaji tady:


Úvod byl dlouhý, teď už jen přehlídka přání.                                                                                                                                     
Příjemné čtení,
IlonaK2

11 komentářů:

 1. Skvělá přáníčka, jako vždy. Barevně naprosto dokonalé. Moc se mi líbí.

  OdpovědětVymazat
 2. Ilono, to je nádhera! Super relaxace!

  OdpovědětVymazat
 3. wow, Ilčo. paráda. taky mám kolekci doma a stále nevím a nevím co s ní. je prostě tak krásná, že fakt nevím, jak ji dozdobit :D

  OdpovědětVymazat
 4. Holky, díky za návštěvu a komentář. :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Ilčo, tedy papíry jsi využila naprosto dokonale. A asi úplně poprvé musím říct, že bych Tvé přání někde v soutěži vůbec nepoznala. :) Přáníčka jsou všechno moc krásná a díky za účast v challenge. :)

  OdpovědětVymazat
 6. To se nedivím - papíry jsou nááádherné a ty jsi je bezvadně zpracovala...

  OdpovědětVymazat
 7. Ilčo nádherná přáníčka:-)

  OdpovědětVymazat
 8. Krásná přáníčka. Sada vypadá zajímavě, je vidět, že jsi tvořila s lehkostí.

  OdpovědětVymazat
 9. Krása nesmírná!! Ta červená je tam jako šperk. A zajímá mě, kde se dá sehnat ta asi gáza - hned první přáníčko - viděla jsem ji použitou už víckrát, ale většinou na cizozemských stránkách.
  Ivulka

  OdpovědětVymazat