neděle 5. dubna 2015

Pranostiky 2015 - březen

Na scrapbook.cz tvoříme každý měsíc stránky podle pranostik. Vyhlašovatelka pro daný měsíc pár vybere a na jejich základě stanoví podmínky pro stránku/projekt.

Tohle tvoření se mi líbí. Dává prostor tvůrci, podmínky nejsou nijak přísné.

Na konci měsíce hodnotíme a komentujeme výsledné projekty. Za březen jsme nejvíce hvězdiček dostaly já a Barta. Stránky vložené za březnové pranostiky byly moc povedené, takže mě tento úspěch moc těší.Podmínky byly:
1) dejte na stránku něco hnědého
2) jako ozdobu použijte nějaký díl oblečení
3) Součástí nadpisu nebo podnadpisu by mělo být jméno

Hnědá je hvězdička a proužek papíru (ano, tak málo stačí). Oblečení - mám razítko bot, ale prošlo to. V nadpisu mám jméno našeho povedeného kloučka.

A jak vlastně stránka vypadá?


Stránka se tvořila s lehkostí, není to žádné velké umění. Podkladovou čtvrtku jsem pocákala tuší, použila puntíkovaný papír v barvách trička, pod fotku vložila jednobarevný papír a výsek filmového pásu. Černé pásky s textem a datem jsou z dymo štítkovače, který jsem dostala k Vánocům.

Nadpis mě potrápil, první pokus skončil špatně, ale po malé opravě už jsem mohla vystavit.

A co vy? Chcete se přidat? V naší diskuzi vám poradíme, vysvětlíme. Pokud začínáte, zkuste tvořit podle sketche (nákres, návrh rozložení) nebo se inspirujte již existující stránkou (tzv. lift). I moje stránka je lift od Sarah Webb.

Děkuji za nahlédnutí,
IlonaK2

1 komentář: